Sali Berisha në Abc News, intervistë me Mirela Milorin në orën 20.00

18:09 | 14/11/201918:090

Ish-kryeministri Sali Berisha do të jetë këtë mbrëmje në studion e Abc News. Në orën 20.00, ish kryeministri do të jetë në studio me Mirela Milorin.

Fokus i bisedës do jetë aktualiteti politik, ku vëmendja e ditëve të fundit është ngërçi i krijuar me ngritjen e Gjykatës Kushtetuese, ku Presidenti është përplasur edhe njëherë me mazhorancën.

Për më shumë ndiqni intervistën me Mirela Milorin në ekranin e Abcnews.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono