FOTO| Ngec në trafik, Dua Lipa habit me gjestin

07:32 | 17/11/201907:320

Këngëtarja nga Kosova më famë botërore Dua Lipa është padyshim një nga femrat më me influencë. Ndërkohë këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi Dua ka tërhequr vëmendjen e fansave me një postim. Teksa udhëtoi për në Mumbai për të mbajtur një koncert, këngëtarja tregoi edhe vështirësitë që ka hasur. Ajo ka ngecur në trafik, por duket se ka ditur ta kalojë me sportivitet këtë situatë, madje duke edhen edhe “spektakël”.

Në një postim në Instargram Dua shfaqet teksa ka dalë në dritaren e makinës. “Asgjë si trafiku në Mumbai”, ka shkruar ajo në diçiturë. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono