Horoskopi, 20 tetor 2018

08:48 | 20/10/201808:480

Dashi
Ju ndjeheni thellësisht të lidhur me universin. Por sot në veçanti do të duhet të ndjeheni falenderues për gjithë të mirat që keni. Do tu gëzoheni njerëzve të zemrës dhe do jeni shumë zemërgjerë ndaj tyre.

Demi
Kujtime nostaligjke do t’ju pushtojnë në vendin e punës sot. Të gjitha problemet që jeta ju hedh do të shmangen nga karakteri juaj i fortë dhe aftësia për të përballuar gjithçka. Do të keni përfitime të mëdha.

Binjakët
Do të merni një pushim nga rutina juaj e përditshme. një udhëtim për të karikuar baderitë tuaja shihet në sfond. Përfitime nga seksi i kundërt janë tashmë të natyrshme për ju. Mbrëmja do të ketë kryefjalën tuaj pasi do ti përkushtoheni vetes dhe qetësisë tuaj.

Gaforrja
Pavarësisht detikimit tuaj në punë, zellshmëria juaj nuk do të vlerësohet sot. Por mos lejoni që kjo gje t’ju ndikojë humorin tuaj pasi në fund ju do të fitoni. Situata të tensionuara shihen gjatë mbrëmjes.

Luani
Ditën e sotmë sigurohuni që ta kaloni pranë familjarëve tuaj dhe tu tregoni atyre së sa shumë rëndësi kanë për ju. Mund të jenë veprime të vogla, por që për të tjerët kanë shumë rëndësi. Përpiquni të mbani një balancë ndërmjet jetës personale dhe profesionale.

Virgjëresha
Do të keni një kthesë të papritur në jetën tuaj. Por do të shkëlqeni në gjithçka që do bëni. Çështjet financiare dhe marrëdhënia me personin e zemrës do të jenë prioritetet tuaj.

Peshorja
Sot do të jeni një person ndryshe nga ditët e fundit, plot me energji dhe entuziazëm. Do të keni mundësi që të tregoni aftësitë tuaja kreative, të cilat do t’ju japin shumë përfitime.

Akrepi
Sot dot të mbusheni me komplimenta. Kjo gjë mund t’ju japë kurajo që të punoni më fort dhe ti lini përshtypje të mirë të tjerëve. Megjithatë bëni kujdes që sukesi mos t’ju marrë mendjen.

Shigjetari
Njohuritë tuaja do t’ju vijnë shumë në ndihmë sot. Prsini lajmë të mira në punë lidhur me pagesat apo ngritjen në detyrë. Financat janë në formë të shkëlqyer.

Bricjapi
Mungesa e përgjegjshmërisë do të bëjë që të mos i përfundoni brenda afatit të caktuar detyrat e kërkuara. Ditën e sotme, disa mundësi të mira karriere shihen në sfond, ndaj sigurohuni që të përfitoni përpara se të jetë shumë vonë.

Ujori
Sot do të keni dëshirën për të mësuar gjithçka. Gjithashtu do të provoni se jeni një kundërshtar i denjë. Konkurenca nuk do të jetë problem për ju sepse falë aftësive që keni do të tregoni që nuk mund mposhteni lehtësisht.

Peshqit
Sot do të rrethoheni me njerëz të cilët nuk do t’ju duan të mirën. Sugjerohet që të përdorni maturinë tuaj për të përballuar situata të tilla. Në fund të ditës ju do të përfitoni suksesin e merituar falë punës suaj./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono