Horoskopi, 11 nëntor 2018

09:33 | 11/11/2018

Dashi
Sot do të ndjeheni të lirë dhe të çliruar. Do të keni dëshirën për të bërë gjëra që ju rikutjojnë fëmijërinë tuaj. Është moment i mirë për të kaluar kohe më familjen tuaj. Gjithashtu do të frymëzoheni për të bërë pale për të ardhmen.

Demi
Do të jetë një ditë shumë kompetitive sot. Do t’ju lodhë konkurënca, ndaj sugjerohet që të mos mbimendoni për gjëra të parëndësishme.

Binjakët
Dita juaj do të jetë e zënë me çështje familjare edhe sociale. Do t’ju ofrohet ndihmë për të përfunduar punët e lëna përgjysmë. Shqrytëzoni çdo mundësi për tu rritur në detyrë.

Gaforrja
do të jetë një ditë e mbarë që në mëngjes. Evente të rëndësishme në jetën tuaj do të fillojnë të jenë të dukshme sot. Jini optimistë dhe ofroni pozitivitet tek të tjerët.

Luani
Sot fati do të trokasë në derën tuaj. Do të keni sukses në jetën profesionale. Kreativiteti juaj do t’ju vijë në ndihmë në takimet e ndryshmë që do të keni. Jeta sentimentale do të lulëzojë.

Virgjëresha
Do të keni një përzierje emocionesh që do t’ju bëjë konfuzë. Duhet të bëni plane që të rrisni produktivitetin tuaj. Mbajini prioritetet tuaja të pa cënuara.

Peshorja
Do të ndjeni dëshirën për të shpenzuar më shumë kohë më familjen se sa me miqtë tuaj sot. Është ditë e mirë për të shprehur ndjenjat që keni. Njerëzit e zemrës mund të surprizohen nga veprimet tuaja.

Akrepi
Dita juaj sot do të jetë gri. Do të ndiheni të nënvlerësuar dhe pesimistë në atë ç’ka bëni. Maturia juaj do të bëjë që të dilni lehtësisht nga situata. Qëndroni larg problemeve ligjore.

Shigjetari
Sot do të lini një përshtypje shumë pozitive më pamjen tuaj. Do të jeni të kuruar nga koka tek këmbët dhe shumë shikime do t’ju ndjekin. Shijojini momente të tilla pa bërë dëm.

Bricjapi
Bëni kujdes me financat tuaja pasi sot do të keni shumë shpenzime. Pjekuria juaj do të bëjë që investimet të qëndrojnë të palëkundura. Puna ë palodhur do ju japë përfitime.

Ujori
Shi bekimesh sot mbi ju. Rezervoni gjërat që keni dashur të merrni deri më tani, pasi është nje ditë e mirë për ndryshime të reja. Në mbrëmje do të keni paqen shpirtërore të shumëkërkuar.

Peshqit
Sot do të keni dëshirën që të eksploroni gjera të reja. Mund të bëni një udhëtim për të mbledhur energji të reja. Shijoni çdo moment, pasi çaste të tilla nuk janë të shpeshta./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono