Hiti është gati, Mozzik zbulon detajet e bashkëpunimit me Taynën

11:11 | 14/01/202011:110

Prej kohësh në media qarkullon një lajm ku thuhet se dy super këngëtarët shqiptarë, Tayna dhe Mozzik do të bashkëpunojnë në këngën e radhës.

Dyshimet u ngritën pasi dyshja shpesh komentonte  në fotot e njëri-tjetrit duke lënë disa nënkuptime.

Por tani këto nuk janë më spekulim.

Dyshja ka konfirmuar gjithçka nëpërmjet një postimi në Instastory dhe mezi po presim që kënga të publikohet.

 

“Po pritoj mju kallzu që osht hit. Hahaha se e kam tepru hit hit… amo betohem që është mega hit”, shkruan Mozzik në foton ku zbulon dhe titullin e këngës.

Projekti i tyre i përbashkët mban titullin “Edhe ti” dhe me siguri brenda këtij muaji do të publikohet./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono