13:27 | 20/05/2018

Një audiopërgjim e pastaj një intervistë me një ish trafikant droge, ku implikohej vëllai i ministrit të brendshëm, ishte zhvillimi kryesor i javës, që hap një betejë të re politike mes qeverisë e opozitës. A po përsëritet historia për kryeministrin dhe a ka një forcë më të madhe se Lulzim Basha që po përpiqet ta frenojë? /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono