Herjola Spahiu në ABC News për marrëveshjen me Fondin Europian të Investimeve

21:28 | 08/02/2018

E ftuar në studio në ABC News, drejtoresha e përgjithshme e NOA-s, Herjola Spahiu, ka folur për marrëveshjen e lidhur me fondin europian te investimeve. Kjo marrëveshje shikohet me shumë interes në Shqipëri.
Gjithashtu Spahiu foli edhe për historikun e NOA-s si dhe për fokusin e këtij institucioni./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono