“Gruaja ime ra nga shkëmbi”, video dramatike në internet

20:30 | 26/05/2019

Në YouTube janë publikuar pamjet dramatike kur një nënë e re bie nga një shkëmb në Hawaii. Shonduras dhe gruaja e tij Jenny McBride kanë filmuan veten duke folur me lot në sy rreth momentit kur nëna e një vajze ra në një pjerrësi.

Në video shkohet teksa Jenny ecën pas Shonduras dhe vajzës së tyre Adley, në rrugën Road to Hana në Maui, këtë javë. Jenny papritmas rrëshqet dhe rrokulliset disa herë dhe përfundon në bregdet.

“Jenny, Jenny! O Zot i madh!”, dëgjohet të ketë thërritu Shondurasit. Ajo përfundoi në bregdet dhe ai dëgjohet t’i thërrasë duke e pyetur nëse ishte mirë.

“Mos më lëvizni krahun, mos më lëvizni krahun!” bërtet ajo, para se t’i thotë se është mire.

Videoja  ka marrë shumë komente negative në internet dhe madje është shpërndarë edhe në Twitter. Ndjekësit janë shkrehur se video dhe është postuar thjesht për të marrë disa klikime më shumë.

Një nga ndjekësit shkruan duke u tallur për videon se burri ka dashur të tregojë se “gruaja ime ra nga shkëmbi”./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono