Grezdën e “kryqëzojnë”, ky vendim nga Gerrard tregon shumë!

11:12 | 23/09/201911:120

Eros Grezda nuk po kalon një moment aspak pozitiv. Sulmuesi i kombëtares shqiptare të futbollit nuk është grumbulluar prej shumë muajsh me ekipin e parë, por dhe kur ka luajtur për të rinjtë, ka qenë problematik. Ndeshjen e fundit kundër Ballyarama, Grezda pëshyu një lojtar kundërshtar dhe Gerrard i tha që nuk do të luajë më kurrë për Rangers.

Përveç këtij episodi të shëmtuar dhe kësaj bisede të zbuluar nga “Daily Record”, Grezda ka marrë një tjetër goditje. Në foton zyrtare të ekipit, sulmuesi shqiptar nuk figuron askund, çka tregon dhe njëherë tjetër se ai nuk shihet si pjesë e skuadrës. Një situatë tepër kaotike për shqiptarin./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono