Gramsh, gjendet një trup i pajetë

11:23 | 19/08/201911:230

Zjarrfikësit në Gramsh gjetën mëngjesin e kësaj të hëne në breg të lumit Devoll një trup të pajetë. Sipas policisë, viktima është Besnik Tabaku 53 vjeç me banim në fshatin Çekrez.

53-vjeçari ishte larguar të dielën nga shtëpia bashkë me qenin e tij dhe nuk ishte kthyer më. Kanë qenë familjaret ata që fillimisht njoftuan policinë. Disa banorë e kishin parë që 53-vjeçari kishte shkuar drejt lumit.

Kërkimet nisën që pasditen e një dite më parë, por trupi i pajetë në lum u arrit të gjendej mëngjesin e sotëm. Qeni nuk ishte larguar nga vendngjarja dhe ka qëndruar tek rrobat e të zotit derisa mbërritën familjarët me zjarrfikësit.

Nga të dhënat e derinatshme burri nuk kishte pirë ujë qe sipas hetuesve ai mund të ketë patur ndonjë sulm në zemër. I ndjeri ishte beqar dhe jetonte me nënën e tij.

/ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono