Graciano Tagani: Nuk jam më pjesë e trupës së Albi Nakos

18:33 | 29/12/2018

Graciano Tagani është një prej balerinëve profesionistë shqiptarë më të njohur. Ai u shkëput një periudhë nga trupa e baletit të Albi Nakos për të marrë pjesë në “Dancing With The Stars”, e për t’u rikthyer përsëri në Tv Klan.

 

Balerini ishte i ftuari i javës në banakun e emisionit “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës, ku ka treguar se nuk është më pjesë e trupës së baletit të Albi Nakos. Ai tregoi  ekskluzivisht dhe me detaje mënyrën se si është komunikuar largimi i tij, të cilin nuk e priste kurrsesi në atë mënyrë.

Graciano: Nuk jam më, u bëra tre javë që nuk jam më.

Aulona: Çfarë të thanë apo që ke thyer kavilje?

Graciano: Gishtin e këmbës!

Aulona: Prandaj ke pirë ti se ke ngelur pa punë?

Graciano: Kam ngelur pa punë.

Fatma: Të hoqën apo ike vetë?

Graciano: Të them të drejtën në daç më beso në daç mos më beso as vetë nuk e di. Thjesht shoh një remove nga grupi i baletiti. Erdhi nga i madhërishmi Albi Nako. Një njeri i madh si Albi mund të pushojë nga puna vetëm nga WhatsApp-i me një mesazh.

Aulona: Nuk ke asnjë komunikim?

Graciano: Jo absolutisht.

Aulona: Po në Whatssapp çfarë të thanë?

Graciano: Asgjë, thjesht një remove nga grupi. Unë Albin nuk e kam pasur vetëm koreograf, e kam pasur mik dhe minimalisht nga një mik e pret që të të japë një sqarim të paktën./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono