Grabitet me armë, natë tmerri për Claudio Marchisio

10:31 | 30/10/201910:310

Claudio Marchisio ka rënë pre e një sulmi mbrëmjen e djeshme. Mediat në Itali raportojnë se katër persona të armatosur kanë hyrë me forcë në vilën e ish-mesfushorit të Juventusit në Torino. Thuhet se ata kanë detyruar Marchision dhe gruan e tij të hapë kasafortën.

Grabitësit janë larguar me bizhuteri të vjedhura dhe ora, vlera të cilave nuk është përcaktuar. Policia po shikon pamjet për të identifikuar personat përgjegjës. Ish-futbollisti është i radhës që bie “viktimë” e grabitësve.

Edhe në Spanjë futbollistët kanë hasur në një probleme të tillë. Para pak kohësh ishin disa shqiptarë që u ndalën për vjedhjen e shtëpive të lojtarëve të Real Madrid dhe Atletico Madrid. /abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono