Glikoja e zonjës Virada, mahnit vizitorët në Himarë

20:00 | 21/07/201920:000

“Është e pamundur në fakt që të nisesh për në Dhërmi për Edicionin Veror dhe të mos ndalosh tek dyqani i famshëm i zonjës Virada, aty ku blihen reçelra, gliko, vajra ulliri dhe sa e sa produkte të tjera origjine e natyrale të prodhuara nga vetë zonja Virada”, kështu e nis kronikën gazetarja jonë.

“Klientët mund të provojnë çdo gjë dhe marrin atë që u pëlqen më shumë”, shprehet zonja Virada. Për mikrofonin e ABC News Virada tregon për produktin më të “çuditshëm” që ka prodhuar nga duart e saj.

“Më i çuditshmi ka qenë reçeli i çokollatës për fëmijë dhe e kam bërë me fruta, me dardhë ,me mollë, me çokollatë të zezë dhe me mjaltë. Zakonisht fëmijët kërkojnë çekokrem, por unë iu kam bërë një kamuflazh të vogël. Dhe sa e kanë provuar e kanë pëlqyer jashtë mase dhe i kanë detyruar prindërit që ta marrin”, tha ajo./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono