Gledian Llatja: Sot është dita e qytetarëve

10:20 | 30/06/201910:200

Pas votimit Kandidati socialist për Bashkinë e Elbasanit Gledian Llatja është shprehur se gjithçka po shkon mirë, ndërsa u bëri thirrje votuesve që të dalin herët për të shprehur vullnetin e tyre.

“Situata është shumë e qetë. Gjithçka po shkon mirë. Njerëzit kanë dalë për votim. Elbasani, qytet i dijes dhe kulturës dhe po e tregon dhe sot këtë. Të dalin she ta shprehin vullnetin e tyre me votë. Ne kemi komunikuar për 30 ditë, sot është dita e tyre, jo më dita jonë. I uroj suksese komisionerëve dhe qytetarëve që të vijnë herët të votojnë”. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono