Gjendet një pako e dyshimtë pranë mjetit të punonjësit të tatimeve në Shkodër

21:29 | 01/11/201821:290

Një pako e vogel e cila dyshohet të ketë brenda saj lëndë plasëse është gjetur pranë një mjeti. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme tek Ura Dervish Beg në Shkodër. Makina tip BENZ është në pronësi të nje punonjësi të Tatimeve në Shkodër Nehat Zaganjorit. Vetë ky i fundit ka njoftuar policinë. Dyshohet se pakoja është hedhur nga larg pasi mjeti ka nje dëmtim në pjesën e pasme të tij. Ndërkohë që policia ka nisur hetimet për ngjarjen. Zaganjori nuk njihet si person problematik. Ai prej tre vitesh punon si inspektor në Drejtorinë e Tatim Taksave në Shkodër./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono