Gjendet një gomone në Fier/ Policia: Dyshohet se do transportonte drogë
foto ilustruese

18:46 | 14/05/2018

Një gomone rreth 20 metra e gjatë është gjetur nga policia e Fierit, në bashkëpunim me policinë e Vlorës.  Mjeti lundrues ishte fshehur, midis pishave në vendin e quajtur Pishë-Poro.

Sipas policisë kufitare të Vlorës, mjeti dyshohet se do përdorej për trafik droge drejt Italisë. Nga verifikimet ka rezultuar se gomonia është e pamatrikulluar, ndërsa numrat e motorëve janë fshirë. /abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono