Gjendet i vrarë në banesë 68-vjeçari në Dibër

20:54 | 16/11/201920:540

Gjendet i vrarë në banesë Xheladin Mandri 68 vjeç. Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Shumbat të Dibrës.

Nga informacionet paraprake dihet se i moshuari jetonte i vetëm. Ndërkohë Policia po kryen veprimet hetimore, dyshohet se mund të jetë vetëvrarë me armë automatike. Arma është gjetur pranë tij./abcnews.al

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono