Gjendet i pajetë 45 vjeçari i shpallur në kërkim

11:35 | 21/06/201911:350

Një person rreth 40 vjeç u gjet i pajetë paraditen e kësaj të premte në Xibër të Klosit.

Trupi ishte mbuluar me dhé në trase, në kantierin e Rrugës se Arbrit në fshatin Shkallë të njësisë Administrative Xibër e Klosit. 45 vjeçari, i identifikuar si Agim Meta ishte zhdukur katër ditë më parë.

Familjarët denoncuan në polici dhe treguan për kontaktin e fundit me të. Meta ishte parë në një dyqan afër mesnatës dhe më pas është nisur për në shtëpi. Pas kërkimeve sot ai u gjet i mbuluar me masivë dheu.

Dyshohet që burri të jetë aksidentuar nga mjetet që punojnë për hapjen e Rrugës së Arbrit, por megjithatë janë hetimet që do të saktësojnë shkakun e vdekjes së tij./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono