Gjendet i mbytur peshkatari

13:08 | 15/01/2019

Gjendet i mbytur në lumin Shkumbin një peshkatar, banor i Elbasanit. Viktima i identifikuar është Nazmi Peqini, 75 vjeç. Trupi i pajetë u pa nga banorë të rastësishëm që njoftuan policinë.  Nga të dhënat paraprake rezulton se nuk ka shenja mbi trupin e të ndjerit. Megjithatë ai do t’i nështrohet ekspertimit mjeko-ligjor për të përcaktuar shkaqet e vdekjes. Trupi u dërgua në morgun e spitalit të Elbasanit. /abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono