Gjendet i mbytur në det 30-vjeçari

13:07 | 16/07/201813:070

Një 30-vjeçar është gjetur i mbytur në det këtë të hënë. Policia ka njoftuar se ngjarja ka ndodhur rreth orës 9:45 në afërsi të portit të Shëgjinit.

Viktima është 30-vjeçari me iniciale M.I nga Elbasani.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono