Gjendet i mbytur 37 vjeçari që një ditë më parë vrau bashkëshorten

10:00 | 20/07/201910:000

Eshtë gjetur i mbytur mëngjesin e kësaj të shtune 37 vjecari Ardian Kuka, i cili një ditë më parë vrau bashkëshorten me thikë në banesën e tyre në periferi të Durrësit.

Sipas njoftimit të policisë, pranë vendit të ngjarjes është gjetur edhe automjeti i Kukës, me të cilin dyshohet se u largua pas kryerjes së krimit.

Të premten 37 vjecari kishte shkuar në banesë për drekë dhe kishte nisur të debatonte me bashkëshorten për motive xhelozie. Në momentin e debatit ka qenë edhe djali i tyre 8 vjecar, i cili ka vrapuar të njoftojë të afërmit mbi sherrin e prindërve.

Familjarën e tyre e kanë gjetur gruan të shtrirë përtokë e të gjakosur, ndërsa autori i dyshuar ishte larguar.

Sipas mjekëve në spitalin e Durresit viktima kishte marrë gjashtë goditje me thikë në pjesën e përparme të kraharorit, c’ka i ka shkaktuar edhe vdekjen./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono