Gjenden tre celularë në burgun e Shën Kollit  në Lezhë

15:39 | 19/01/2019

Policia e Burgjeve ka konstatuar një rast ku po tentohej të futeshin tre celularë në burgun e Shën Kollit në Lezhë.

Gjatë kontrolleve të imtësishme që janë kryer nga policët janë gjetur në fund të një tenxhereje tre celularë. Tenxherja ishte e mbushur me gjellë.

Materialet e çështjes i kanë kaluar Prokurorisë së rrethit për të vijuar hetimin e kësaj çështjeje dhe zbulimin e autorëve të saj.

Telefonat ishin për një të dënuar në këtë burg. /abcnews.alRreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono