Gjasula: Janë kampionët e botës, por duhet t’ua bënim më të vështirë

23:07 | 17/11/201923:070

Klaus Gjasula, pas ndeshjes me Francën, analizoi sfidën e humbur. Në Supersport ai vlerësoi kundërshtarin dhe i vetmi pishman është se Shqipëria duhet t’ia bënte më të vështirë kampionëve të botës.

“Është shumë e vështirë, ata kanë lojtarë të mirë. Ata e luajnë lehtë edhe në situata të vështira. U mundëm 2-0 nga kampionët e botës, por nuk ke çfarë bën”.

“Nuk ishte paraqitja më e mirë që kemi bërë, por duhet parë kundër kujt luajmë. Duhet t’ua bënim pak më të vështirë atyre. Mund të shënonim, por nuk na eci. Duhet të shohim përpara që të marrim rezultate pozitive në të ardhmen”. /abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono