Genaro Gatuso flet për Milanin

22:20 | 01/06/201922:200

Ish-trajneri i skuadrës së Milanit, Genaro Gatuso është rikthyer të flasë për largimin nga stoli i kuqezinjve. Gatuso tregon se ishte një zgjedhje shumë e vështirë por e domosdoshme.

“Ishte një zgjedhje e dheshme por largimi erdhi në momentin e duhur. Nuk dua të flitet për gjestin që hoqa dorë nga paga pasi Milanin unë e kam në zemër dhe nuk ka vend për diskutime mbi paratë. Kjo skuadër me ka dhënë shumë më tepër se unë kam mundur t’i kthej pas. Drejtuesit e Milanit janë të zotët dhe besoj se do të bëjnë gjënë e duhur ndaj dhe tifozët i këshilloj të rrinë të qetë. Ish-trajneri i Milanit zbulon se ka në plan të marr së shpejti drejtimin e ndonjë skuadre bashkë me stafin e tij që u largua nga kuqezinjtë. Dua atë filloj se shpejti punë bashkë me stafin tim. Po shqyrtojmë me vëmendje të gjitha mundësitë. Preferoj një klub me ambicie dhe projekt”, tha Genaro Gatuso./ABC News Albania 24/7


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono