Gazmend Demi i kënaqur pas barazimit me Karabakun

12:20 | 11/07/201912:200

Presidenti i Partizanit, Gazmend Demi, u shpreh i kënaqur me lojën e ekipit të tij ndaj Karabakut. Demi deklaroi se ekzistojnë shpresat për kualifikim

Edhe numri 1 i klubit nuk ishte i sigurt për ekipin e tij.

Gjithsesi, paraqitja e Partizanit ndaj Karabakut në Champions, i dha siguri dhe kënaqësi edhe presidentit Gazmend Demi, një njeriu që nuk e ka zakon të bëjë komplimente në publik.

Demi, që ndoshta pati frikë nga ndonjë humbje përballë një rivali tepër të fortë të paktën në letër, nuk e fshehu lehtësimin që ndjeu, ndërsa foli pas ndeshjes.

Sidoqoftë, përtej një loje të mirë dhe rezultati le të themi pozitiv, në kupat e Europës luhet edhe për kualifikim./ABC News Albania

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono