Gazmend Bardhi: Rama do të ketë një fund të tmerrshëm

13:21 | 19/06/201913:210

“Sulmi ndaj qytetarëve në gjithë Shqipërinë është kriminal dhe i urdhëruar drejtpërdrejtë nga Edi Rama“. Është ky reagimi i Sekretarit të Përgjithshëm të Partisë Demokratike pas përplasjeve që kanë ndodhur në Bashkitë e drejtuara nga opozita.

Kryeministri do të mbaje përgjegjësi. Fundi i tij do jete i shpejte dhe i tmerrshem!“, paralajmëron Gazment Bardhi nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale./ABC News Albania 24/7

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono