Gazmend Bardhi në ABC News për denoncimet e PD për Agron Xhafajn

23:30 | 14/05/2018

Këshilltari juridik në Partinë Demokratike Gazmend Bardhi ka folur në studion e ABC News për denoncimet e selisë blu në lidhje me vëllain e ministrit të Brendshëm Agron Xhafaj. Sipas tij është verifikuar gjithçka si për bashkëpunetorin X ashtu edhe për personin që quhet Ermal në përgjim, ndërsa garanton vërtetësia e përmbajtjes së materialit të përgjuar. /abcnews.al
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono