Fshihte kanabis, arrestohet në shtëpi 1 person

09:14 | 11/10/2018

Një operacion i policisë i koduar me emrin “Twin” ka çuar në arrestimin e një personi në Treblovë të Vlorës.

Ai është Fatmir Binjakaj, i cili u kap në flagrancë në shtëpinë e tij. Kjo pasi Binjakaj kishte fshehur 15 kilogramë e 500 gramë kanabis brenda në banesë që u zbuluan nga kontrolli i forcave policore.

Sipas uniformave blu, realizimi i këtij operacioni u bë i mundur pas informacioneve të siguruara në rrugë operative./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono