FSHF në kërkim të talenteve, publikohet plani

14:36 | 19/10/201914:360

FSHF hidhet në kërkim të talenteve. Ditën e sotme ka njoftuar se do të ketë seleksionime në vendin tonë në periudhën 21-30 tetor. Sektori i ekipeve kombëtare do të organizojë seleksionimet për datëlindjet 2006, 2007, 2008 dhe 2009.

Në njoftimin e bërë, tregohet edhe plani konkret, me datat dhe oraret për çdo qytet. Gjithçka nis nga Korcca dhe përfundon në Shkodër. Mes të tjerave raportohet se gjatë seleksionimeve do të marrim pjesë trajnerët e gjitha kombëtareve.

SELEKSIONIMET NË SHQIPËRI: Korçë (21.10.2019, ora 10:00), Elbasan: (22.10.2019, ora 09:00), Gjirokastër (23.10.2019, ora 10:00), Durrës (24.10.2019, ora 09:00), Fier (25.10.2019, ora 10:00), Kukës (28.10.2019, ora 10:00), Tiranë: (29.10.2019, ora 09:00), Shkodër: (30.10.2019, ora 10:00)

/abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono