FOTOLAJM | Mema nuk i ndahet Tiranës, takim miqësor me Halilin

13:59 | 19/12/201913:590

Ardian Mema u largua nga drejtimi i Tiranës pas humbjes që bardheblutë pësuan me Bylisin. Nuk mund të kishte më bashkëpunim, por me presidentin Refik Halili ka pasur shtrëngim duarsh. “Jemi sërish miq”, tha Mema të hënën në emisionin “Pressing” në ABC News.

Ish-trajneri i bardhebluve ndoqi derbin nga “Air Albania Stadium”, ndërkohë që edhe dje në sfidën me Flamurtarin ishte në tribunë. Këtë herë Mema nuk ishte i vetëm, pasi me të ishte edhe Erjon Xhafa, të cilin e kishte ndihmës gjatë kohës që drejtoi Tiranën.

Në përfundim të ndeshjes ai u takua edhe me presidentin Refik Halili, si dhe me brazilianin Elton Cale. Anësori i majtë shkoi në tribunë së bashku me vajzën e tij dhe pati një takim shumë të përzemërt me Memën, i cili ishte ai që e kërkoi atë te Tiranë në merkaton e verës. / abcnews.al

Halili, Mema, Xhafa dhe Cale me vajzën e tij

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono