FOTO | Unaza 650 mijë euro e Ronaldos, sa shumë polemika në rrjet

13:07 | 30/12/201913:070

Cristiano Ronaldo fitoi çmimin si lojtari më i mirë i vitit në Globe Soccer Awards, ceremoni që u zhvillua në Dubai.

Pasi mori këtë çmim prestigjioz për herë të gjashtë në karrierën e tij, ylli portugez dha dhe një intervistë, aty ku vëmendje të madhe kanë marrë bizhuteritë që ai mbante në dorë.

 

Ora dhe unaza e Cristiano Ronaldos!

 

Përveç orës së shtrenjtë, ylli portugez ka në gisht dhe një unazë shumë të shtrenjtë: Me vlerë plot 650 mijë euro. Kjo unazë ka shkaktuar shumë polemika në internet, pasi cilësohet si unazë për fejesën e femrave.

Për femra apo jo, Ronaldo duket që nuk i intereson aspak dhe vazhdon të mbajë veshur unazën që ka vlerë të majme./abcnews.al

 

Unaza e Cristiano Ronaldos, me vlerë 650 mijë euro!

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono