FOTO / Si u veshën të ftuarit VIP në dasmën e Mc Kreshës

10:22 | 16/12/201910:220

Reperi i njohur Mc Kresha kurorëzoi me martesë mbrëmjen e kaluar dashurinë e tij me partneren, Erzinën.

Pamjet e dasmës së tyre qarkulluan kudo në rrjet dhe ceremonia u kthye në kryefjalën e mediave.

Kresha dhe Erzina i thanë “Po” njëri-tjetrit para të ftuarve, të cilët ishin si familjarë, ashtu edhe personazhe të njohur të shoëbiz-it.

Ndër ta përmendim Ledri Vulën me partneren, Sara Hoxha, Gjikon dhe Elita Rudin, vëllain e Gjikos me bashkëshorten,Blerina Bokshi, Lyrical Son me bashkëshorten, Gresa Krasniqin etj.

Më poshtë ju sjellim foto të të ftuarve, të cilët u veshën me shumë klas dhe shkëlqyen në natën më speciale të Mc Kreshës dhe Erzinës./abcnews.al

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono