FOTO/ Shkrumbohet banesa, familja prej 8 anëtarësh mbetet e pastrehë

18:25 | 05/12/201918:250

Një familje në fshatin Kotodesh në Bashkinë e Përrenjasit ka mbetur në qiell të hapur pasi banesa e tyre dy katëshe ështe shkumbuar totalisht si pasojë e flakeve. Nderhyrja e forcave zjarrefikse ka bërë që flaket te mos perhapeshin tek banesat ngjitur.

e0c383cf-c7ab-48fc-aa52-981b8106689c
c2821f60-19e8-4ff8-84b6-e278b37bee10
59199b1b-f971-465c-aec5-049ab7339e27
6436ab5f-0236-48b9-ba76-cef5d17aa05a

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono