FOTO/ Rama takon themeluesin e “Facebook”: Me Markun në një takim të posaçëm

22:41 | 14/02/202022:410

Kryeministri Edi Rama ka takuar themeluesin e “Facebook”, Mark Zuckenberg. Lajmin e ka bërë të ditur vetë kryeministri Rama, në rrjetin social “Facebook” ku edhe ka postuar fotot e takimit.

“Me Mark Zuckenberg, krijuesin e “Facebook”, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë”, shkruan Rama.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono