FOTO/ Pushimet në Abu Dhabi: Marina mbulohet me shami, Geti bëhet si sheik

13:49 | 04/01/202013:490

Marina dhe Geti kanë zgjedhur që ditët e para të vitit të ri t’i kalojnë në Emiratet e Bashkuara Arabe ku po vizitojnë disa qytete. Bashkë me ta janë edhe Luana me Krenarin, por këta dy të fundit nuk preferojnë të shfaqen çift në rrjete sociale. Pas vizitës në Dubai, çiftet kanë shkuar në Abu Dhabi ku kanë vizituar një nga xhamitë më të famshme, Sheikh Zayed Mosque.

Për të vizituar xhaminë, Marina është mbuluar me shami ndërsa Geti është veshur me veshjen tradicionale e duket si sheik.

“Unë dhe mbretëresha ime”, shkruan Geti në një nga fotot e postuara./abcnews.al

 

 

 

 

 

 

 

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono