FOTO/ Nuk i ka mbetur asgjë, burri i dhuron Bebe Rexhës një portokall

17:34 | 02/12/201917:340

Bebe Rexha është një ndër këngëtaret me të njohura shqiptare në botë. Ajo premtoi se do u vinte në ndihmë të prekurve nga tërme dhe e mbaj premmin e saj.

Bebe Rexha mbërrir sot në Shqipëri dhe fillimisht vizitoi të prekurit nga tërme në fshan Bubq. Këngëtarja tregoi se do të kontriboj në ndërmin e një shtëpie fillimisht atë të familjes Musa.

“Ne kemi shkuar në shtëpinë e familjes Musa. Shtëpia e tyre tani është e pabanueshme dhe duhet të rindërtohet nga fillimi.
Shtëpia e parë që do ta rindërtojmë është ajo e familjes Musa”, shkruan ajo.

Por një i një nga pjesataët e kësaj familjeje i prekur nga tërme me zemër të bardhe i ka dhuruar një protokalle këngëtares sepse nuk kishte gjë tjetër jepte.

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono