FOTO/ Luana Vjollca një “bishë” e vërtetë, por nuk keni parë kunatën e saj

09:41 | 13/02/202009:410

Lidhja mes Luana Vjollcës dhe Krenar Çoçaj është një nga lidhjet më të komentuara momentalisht në showbizin shqiptar.

Edhe pse deri tani askush nga ta nuk e ka mohuar apo pohuar që janë bashkë, ata janë parë nën shoqërinë e njëri tjetrit.

E për ta dëshmuar edhe më shumë se lidhja e saj është familjare, ishte takimi i saj me motrën e Krenarit, Edonën.

 

Një foto e publikuar nga ajo e që po qarkullon në media është përgjigjja më e mirë që mund të marrim.

Në vazhdim ju sjellim edhe disa të tjera të kunatës së Luanës e cila gjithashtu është po aq seksi. /abcnews.al

 

 

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono