FOTO-LAJM/ Dako shfaqet sërish pranë Bashkisë së Durrësit

21:09 | 02/12/201921:090

Ish-Kryetari i Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako vazhdon të sillet rreth institucionit që drejtoi për 12 vite. Dy ditë më parë kur dha dorëheqjen Valbona Sako, “Abc News” e fotografoi Dakon në ambientet e bashkisë. Sakaq, sot Dako është parë në kafen pranë bashkisë, përballë hyrjes së Këshillit Bashkiak.

Lexo edhe: Dako rikthehet në Bashkinë e Durrësit, pas dorëheqjes së Sakos


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono