FOTO/ ‘Java e Modës në New York’, mbizotëron ngjyra rozë

15:51 | 13/02/202015:510

Prej vitesh, njerëzit pretendojnë se “Java e Modës në New York” nuk është më aq emocionuese sa dikur.

Megjithatë ka ende dizanjues premtues që u shfaqën në “Javën e Modës në New Jork 2020”.

Një nga ngjyrat që ra në sy ishte roza, e cila mund të mos jetë aq e kudo ndodhur sa dikur, por në ditën e katërt të “Javës së Modës në New York”, paketa e stilit të rrugës provoi të ishte ende shumë e preferuar.

Gjatë stinës së vjeshtës, ka patur një numër veshjesh të ndritshme rozë të tërhequra me vëmendje.

Gjithashtu u vërejt hije më e butë e ngjyrave të ëmbla, nga pasteli në trëndafil të verdhë dhe një skuqje ultra-femërore.

Sido që të jetë, moda po mendon rozë për vjeshtën e vitit 2020.

Dizanjnuesit mbushën koleksionet e tyre të pranverës 2020 me modele tërheqëse, por njerëzit e modës janë duke pritur për një mot të ngrohtë për të provuar trendin.

Showgoers shënjuan veshjet e dimrit me gjithçka, nga vija tigri dhe leopardi deri tek grafika të kontrolluara dhe motive të mprehta.

Palltot ishin veshja më e zakonshme e shtypur, megjithëse disa zgjodhën në disa momente edhe fustane.

Për të parë më konkretisht modelet, fotot e mëposhtme janë nga “Java e Modës në New York“./abcnews.al

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono