Foto/Digjet makina në Gramsh, pistat e para sipas hetimeve

11:09 | 02/06/2019

Një automjet është përfshirë nga flakët mbrëmjen e djeshme në Gramsh. Sipas policisë, nga ngjarja janë shënuar vetëm dëme materiale. Mësohet se ndërhyrja në kohë e zjarrfikëses ka ndaluar djegien e plotë të automjetit.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, ndërsa policia veç djegies aksidentale, po heton në pistën e zjarrëvënies së qëllimshme./ABC News Albania 24/7


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono