FOTO/ Bashkëshortja e Haradinajt “mbyt” dhimbjen e humbjes me një shishe verë të shtrenjtë

15:10 | 08/10/201915:100

Ramush Haradinaj ishte një ndër kryeministrat më të përfolur i viteve të fundit në Kosovë për shkak të vendimeve që mori qeveria e tij, por edhe nga raportet që ngriti me kundërshtarët politikë.

Megjithatë, gjatë zgjedhjeve të fundit ai nuk arriti të kapë rezultatin e nevojshëm për të qenë në krye të listës së kandidatëve për kryeministër, gjë të cilën e ka pranuar edhe përmes një reagimi publik pas qartësimit të rezultatit.

Haradinaj e pranoi humbjën duke falenderuar çdokënd që besoi tek ai.

E tani që zgjedhjet mbaruan e ai humbi, brenda shtëpisë së tij, dhimbja e humbjes po shuhet me verë.

Të paktën këtë të lë të kuptosh postimi i fundit në Instagram i bashkëshortes së Haradinajt, Anitës.

Postimi i Anita Haradinajt në InstaStory

Kjo e fundit ka hedhur në story-n e Instagramit një shishe me verë të markës së shtrenjta “Sassicaia”. Ccmimi një shisheje me këtë verë fillon nga 93 000 lekë dhe vijon deri në 247 000 lekë.

Çmimi i një shisheje verë “Sassicaia” sipas specifikave dhe vendeve ku shitet

“N’me t’mirin vend. Në shpi”, shkruan Anita ndërkohë që në sfond duken pamjet e ambienteve të shtëpisë. /abcnews.al/


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono