FOTO/ Aksident i rëndë në Tiranë, makina e kthyer përmbys

09:57 | 27/01/202009:570

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e kësaj të herë në “Unazën e Re”, pranë Kopshtit Botanik në Tiranë.

Nga pammet shihet se një automjte ëhstë përplasur dhe ka përfunudra kthyer përmbys. Ndërkoë, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar në njerëz.

Nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por siç shihet në fotot e publikuara nga LSA, përplasja ka qenë shumë e fortë./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono