Fluks pushuesish në jug të vendit, trafik në rrugët kryesore

16:12 | 15/07/201816:120

Fluksi i pushuesve në jug të vendit edhe këtë fundjave ka krijuar trafik të rënduar në rrugëët kryesore. Radhë të gjata automjetesh ka patur gjatë gjithë ditës. Por më e rënduar, situata ka qenë kryesisht në Vlorë.

Policia ndryshe nga herët e kaluara këtë fundjavë ka qenë prezente me postoblloqe në pikat kyçe, por megjithatë kjo nuk ka zgjidhur problemet me qarkullimin rrugor. Ndërkohë plazhet në të gjithe vendin për shkak të temperaturave të larta kanë qenë të mbipopulluara./abcnews.al


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono