Flaka Krelani bashkëpunon me një nga anëtarët e grupit të 2PAC

08:50 | 15/01/202008:500

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka gati projektin më të ri muzikor.

7 muaj pas projektit të saj të fundit “Slay”, Flaka Krelani ka lajmëruar këngën e saj të radhës. Megjithatë ky projekt i ri nuk është aspak i zakonshëm.

Flaka ka treguar se do të vijë në bashkëpunim me një nga reperët e grupit të 2Pac “Outlawz”, Young Noble. Ai ishte i fundit që u prezantua në grupin e hip hop-it dhe ka marrë pjesë në disa projektet e fundit të 2Pac para se ai të ndahej nga jeta.

“E lumtur të ju njoftoj PLAYA që sjell një nga artistët më të mëdhenj të HIP HOP-IT të të gjitha kohërave YOUNG NOBLE, një nga anëtarët e grupit Hip Hop OUTLAW… Unë u rrita duke dëgjuar 2Pac, OUTLAW, dhe kjo është me të vërtetë një ëndërr e realizuar! Faleminderit @young_noble që para së gjithash je me këmbë në tokë, dhe që realizove këtë, unë të vlerësoj dhe të dua gjithmonë!”, shkruan Flaka në Instagram, ku ka publikuar edhe disa sekonda nga kënga. Ky projekt do të publikohet të shtunën./abcnews.al

View this post on Instagram

Happy to announce PLAYA featuring with one of the most greatest HIP HOP artist of all time YOUNG NOBLE, one of the members of Hip Hop group OUTLAW, YOU GUYS ALREADY KNOWWWW… I grew up listening to 2Pac, OUTLAW, and this is really a dream come tru! Thank you @young_noble for being so down to earth first of all, and making it happen, I do appreciate you and always love you! REAL RECOGNIZE REAL! • PREMIERA TE SHTUNEN 18:00 STAY TUNED • SATURDAY • 18:00 Beat by: @i.am.max_ Studio recording: @j2lrecords @xhimiondebeat_official @farfromegypt Video: @infilms_ Director: @pellumbrraci Styling: @donamatoshiofficial @helenadia_kosova @egzonkazagiqiofficial Hair & Makeup : @taulantdritastudio @blertanails @young_noble @outlawuniversity #playa

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono