Fjolla Morina: Gratë mendojnë se u marr burrat, por jam shumë e ndrojtur

20:15 | 12/01/2019

Këngëtarja Fjolla Morina ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”.  Ajo ka treguar se nuk është një vajzë ekstravagande sikundër edhe shfaqet. Përkundrazi, këngëtarja është shprehur se është shumë e ndrojtur. Fjolla është shprehur se nuk është ajo vajza që “gratë thonë se kjo të merr burrin”.

“Unë jam një tip shumë arrogante. Unë jam shumë e ndrojtur jam shumë e tërhequr. Jam ekstremisht e tërhequr. Ndodh që kur jam në kafe me shoqet i them që spostohu pak që të mos më shikojë ndonjë tip përballë. Mua tek mashkulli më pëlqen burrëria nuk i shikoj nga fiziku. Nuk jam si shumica e vajzave që thonë shikoje sa i bukur që është. Por ka edhe vajza që më ngacmojnë dhe më dërgojnë video seksi”, tha Fjolla.

Më tej Fjolla i është përgjigjur pyetjes thumbuese të Fatmës dhe Aulonës. Moderatoret e pyetën se nëse vërtet ka pasur një lidhje me ish-të dashurin e Morena Tarakut.

“Unë nuk jam ai tipi që u marr burrin, ndoshta mund të dukem pak kështu por në realitet jam një njeri krejt tjetër. Unë kam shoqet e mia dhe më shumë rrij me burrat e tyre sesa me ato. Përderisa rrij me burrat e tyre ata e dinë shumë mirë se kush jam unë”, tha ajo./abcnews.al


Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono