Fatmir Mediu: Opozita do të reagojë, nuk përjashtohet djegia e mandateve të deputetëve

00:12 | 19/12/2017

Fatmir Mediu i ftuar në “Mbrëmje në ABC News” nga Mirela Milori, sqaroi se përse Garda veproi gabim për pengimin e Berishës në foltoren e Kuvendit dhe përse Garda nuk veproi me urdhër të Ruçit.

 
Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F
Kontakt

Telefono