te shtenam kaliforni

100690171_youtube-shooter.jpg
ent ela22:54 | 03/04/2018

Të shtëna armësh zjarri janë raportuar të martën pranë selisë qendrore të YouTube, në lokalitetin San Bruno, në jug të Kalifornisë. Ambulancat kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe autoritetet policore i kanë bërë thirrje banorëve që të mos hyjnë në zonë. Google, që zotëron YouTube, ka deklaruar se po heton të dhënat për një incident me armë zjarri. Ndërsa disa anëtarë të stafit kanë folur për praninë e një agresori të armatosur, por gjithçka mbetet për t’u konfirmuar. /abcnews.al


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono