Shkëlqim Hajdari

vlcsnap-error051-1280x720.jpg
ent ela16:07 | 13/01/2018

Prokuroria dhe Policia ishin në fokus të bisedës në studio të Byrosë Politike. Çfarë po ndodh dhe sa ndikim ka politika në këto institucione? Emërimet dhe sdhkarkime kryeprokurores dhe akuzat politike.

Të ftuar në studio Shkëlqim Hajdari, kryeinspektor i Përgjithshëm , Arjan Hoxha, ekspert i policisë, Mentor Kikia drejtor i klan Plus dhe Armand Bajrami gazetar i ABC News./abcnews.al

 


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono