Prindi

694940094001_6053867312001_6053867206001-vs.jpg
ad min19:10 | 03/07/2019

Çifti i ri mbretëror të cilët tashmë janë bërë edhe prindër të një djali ishte në Londër duke parë një ndeshje bejsbolli. Në një video e cila po bën bujë në mediat socialet shikohet Meghan teksa i drejtohet Harry-t për t`i thënë diçka. Ai nga ana tjetër duket se vazhdonte të fliste me dikë tjetër, pa i kushtuar rëndësi asaj.

Por si qëndron e vëreteta e tëtij momenti? Në fakt, ndeshjet e bejsbollit janë të zhurmshme. Me shumë mundësi Harry nuk e ka vënë re që Meghan i ka folur duke qenë se ishte duke biseduar dhe duke parë nga dikush tjetër. Nëse edhe ju po dyshonit se mes Harry-t dhe Meghan-it gjërat janë ftohur, kjo foto spontane e tyre vërteton të kundërtën./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

The World can go under, but these two stick together—forever! -Nice shot from a fan-

A post shared by The House of Sussex (@harry_meghan_updates) on


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono