pornostare

stormy-daniels.jpg
G. P.15:35 | 12/07/2018

Aktorja e filmave për të rritur Stormy Daniels, e cila u bë e njohur për lidhjen jashtëmartesore me Donald Trump, është arrestuar në Ohajo. Kjo është bërë e ditur nga avokati i saj, i cili flet për “motivacion politik”.

Ndalimi i Daniels është bërë, ndërsa po performonte në një lokal striptizmi. Policia shpjegoi se arrestimi i aktores është bërë nën akuzën se lejoi një klient ta prekte, duke shkelur ligjet e shtetit të Ohajos.

“Është absurde që policia të angazhojë agjentët e saj për operacione të këtij lloji”, u shpreh avokati Michael Avenatti, duke shtuar se do të luftojë kundër të gjitha akuzave false.

Ndërkohë, ekipi ligjor i presidentit amerikan pagoi 130 mijë dollarë për blerjen e heshtjes së aktores së filmave për të rritur./abcnews.al

pornostare.jpg
G. P.21:57 | 19/02/2018

Çudia kësaj here vjen nga India.

Bëhet fjalë për një fermer supersticioz, i cili ndryshe nga dordolecat e frikshëm ka menduar të bëjë diçka tjetër.

Te ara, ai ka vendosur një poster gjigand të një pornostareje, që sipas tij, i mbron të mbjellat.

Chenchu Reddy ka ndërtuar një fermë prej 10 hektarësh tokë dhe sipas tij, ky vend ka tërhequr gjatë gjithë kohës vëmendjen e të gjithë banorëve apo dhe kalimtarëve që kalojnë aty afër.

Kështu që për t’iu ruajtur syrit të keq, ai mori vendimin që të vendoste te ara posterin e pornostares, Sunny Leone.

45-vjeçari ka pohuar për median lokale, “Hindustan Times”, se kjo “teknikë” ka funksionuar.

“Vit pas viti pësoja humbje për shkak të prodhimit të ulët. Produktet dukeshin të mira për disa kohë, por më vonë diçka nuk funksiononte. Ky vend ka qenë gjithmonë në vëmendjen e fshatarëve dhe të kalimtarëve. Për të shmangur syrin e keq mendova këtë ide, e cila ka funksionuar. Askush nuk po shikon ato që kam mbjellë unë”, tha 45-vjeçari./abcnews.al

2500.jpg
ent ela13:54 | 13/01/2018

Sipas Uashington Post, presidenti amerikan donald Tramp i ka paguar 130 mijë dollarë një ish pornostareje në mënyrë që jao të mos fliste për mediat rreth marrëdhënies së tyre. Marrëdhëmnie që sipas saj është konsumuar në kohën kur Trump ka qenë i martuar me Melani.

Avokati i Donald Trump, Michael Cohen, ka paguar 130 mijë dollarë për të blerë heshtjen e ish pornostares Stephanie Clifford në tetor të 2016-ës një muaj para zgjedhjeve presidenciale. Lajmi është pblikuar nga Uashington Post dhe pse më parë ka qenë Uoll Strit Journal që e ka publikuar pa dhënë shumë detaje. Sipas marrëveshjes Kliford nuk duhej të fliste publikisht për lidhjen intime me kreun e shtëpisë së bardhë në 2006-ën, kur manjati ishte i martuar me Melani.

Takimi mes të dyve ndodhi gjatë një turneu golfi në liqenin Tahoe mes Kalifornisë dhe Nevadës. Donald e Melani Trump janë martuar në janar të 2005-ës.

Reagimi i parë nga shtëpia e bardhë e cilësoi si nëj histori të vjetër dhe të ricikluar, dhe që është përgënjeshtruar në mënyrë kategorike që para zgjedhjeve presidenciale. Por Shtëpia e Bardhë nuk ka komentuar për shifrën e 130 mijë dollarëve që i është dhënë ish pornostares. Dhe avokati kohen përgënjeshtori artikullin duke theksuar se dhe vetë ish pornostraja mohon të ketë pasur lidhje intime me Trump./abcnews.al

 


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono